Mikrokreditas

DUK

Ką daryti, jeigu praradau prisijungimo duomenis?

Jeigu pamiršote savo Kredito gavėjo ID ir/arba slaptažodį, įveskite savo elektroninio pašto adresą, kurį mums pateikėte registracijos metu ir Jums bus išsiųstas Kredito gavėjo ID sms žinute ir naujas laikinas slaptažodis el. paštu.• Jeigu praradote vartotojo ID ar slaptažodį, atsiųskite mums SMS žinutę (mob. telefono numeriu +370 689 55122) iš telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi mikrokreditas.lt sistemoje, su tekstu PRARADAU. SMS žinute atsiųsime Vartotojo ID, el. paštu - naują laikiną slaptažodį.
• Jeigu praradote telefono nr., prisijunkite prie mikrokreditas.lt sistemos - įvesdami savo vartotojo ID ir slaptažodį, "MK vartotojo zona" > "SMS nustatymai" galite įvesti naują telefono nr., pasirinkite jį pagrindiniu ir patvirtinkite pakeitimus įvesdami savo slaptažodį.
• Jeigu praradote el. paštą, prisijunkite prie mikrokreditas.lt sistemos - įvesdami savo vartotojo ID ir slaptažodį, "MK vartotojo zona" > "Mano duomenys" galite pasikeisti el. pašto adresą.
• Jeigu praradote vartotojo ID ir telefono nr., iš savo asmeninės sąskaitos pakartokite registracijos mokestį, mokėjimo paskirtyje įrašydami tik bendrųjų sąlygų kodą ir telefono nr., į kurį gausite vartotojo ID.
• Jeigu praradote slaptažodį ir el. paštą, iš savo asmeninės sąskaitos pakartokite registracijos mokestį, mokėjimo paskirtyje įrašydami tik bendrųjų sąlygų kodą ir el. paštą, į kurį gausite laikiną slaptažodį.